Skracanie linków w adf.ly

W dzisiejszych czasach, gdy bezrobocie osiąga rekordowe wskaźniki, a liczba firm zatrudniających pracowników wcale się nie powiększa, ludzie starają się szukać alternatywnych sposobów zarabiania pieniędzy. W dobie najświeższych nowinek technicznych, społeczeństwo swój wzrok kieruje w stronę Internetu. Nie od dziś wiadomo, że branża informatyczna jest jedną z najlepiej rozwijających się dziedzin gospodarki, a zapotrzebowanie na profesjonalistów z kręgu mediów stale rośnie. Dzięki rozwojowi sieci, pojawia się coraz więcej ofert pracy skierowanych do zwykłych użytkowników komputerów. Zarabianie przez Internet okazuje się być jedną z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarce Google. Ogromne zainteresowanie tym temat spowodowało, że na dzień dzisiejszy możliwości powiększania naszego budżetu są ogromne. Jednym z najciekawszych sposobów zarabiania w sieci jest skracanie linków. Największą i zarazem najlepszą stroną zajmująca się tym sposobem zarabiania jest strona adf.ly.  Jest to serwis umożliwiający nam skracanie linków do stron internetowych oraz zarabianie pieniędzy za każde kliknięcie w dany link.

Skracanie linków

Skracanie linków

Początki firmy sięgają 2008 roku, gdy strona po raz pierwszy stała się dostępna. Założyciel adf.ly zdawał sobie sprawę z potencjału jaki znajduje się w prostym narzędziu do skracania linków, dzięki czemu serwis w szybkim tempie zgromadził miliony użytkowników na całym świecie. Dzięki tej stronie, użytkownik serwisu jest w stanie uprościć swój link, w którym znajdują się informacje, które chce przekazać dosłownie w kilka sekund. Tak przygotowany link można udostępnić innym użytkownikom po przez umieszczenie go na stronie internetowej, na blogu lub zwyczajnie wysyłając go znajomym. Gdy ktoś wejdzie w podany adres internetowy, zobowiązany jest do odczekania 5 sekund, po czym jego oczom ukazuje się docelowy link, który wysyłający chciał przekazać adresatowi. Po każdym takim wejściu, osoba udostępniająca treść, dzięki skróconemu linkowi otrzymuje na stronie adf.ly określoną sumę pieniężną. Funkcja skracania linków jest bardzo przydatna jeśli chodzi o wygodę użytkowników. Link, który powstaje po konwersji docelowego adresu jest krótki, nie zawiera niepotrzebnych znaków i właściwie można go z łatwością zapamiętać, w przypadku gdy dana osoba korzysta z tego linku bardzo często. Jest to idealna opcja dla osób, które z jakiegoś powodu mają ograniczone pole do wpisania linku, lub po prostu cenią sobie wygodę i estetykę. Ogromną zaletą serwisu adf.ly jest możliwość zarobku pieniędzy bez wychodzenia z domu, a właściwie bez wykonywania jakiejkolwiek czynności. Jedyne co użytkownik musi zrobić, to skrócić podany link i udostępnić go innym osobom. W przypadku ludzi aktywnych na wielu serwisach i forach internetowych zarobki mogą okazać się co najmniej zadowalające. Wysokość zarobków zależy również od inwencji twórczej autora, który zajmuje się skracaniem linków.

Minimalną kwotą, jaką możemy wypłacić jest wartość 5$, co zważając na ogólnodostępność sieci internetowej ogromnej liczby ludzi, jest kwotą rozsądną i możliwą do uzyskania w dość krótkim czasie. Firma adf.ly wypłaca pieniądze swoim użytkownikom po przez serwisy PayPal oraz AlertPay, dzięki czemu każdy w danym momencie może zlecić wypłatę nagromadzonych środków. Skracanie linków stało się bardzo popularne, wśród osób udostępniających konkretną treść w sieci. Większość takich osób korzysta z serwisu adf.ly, aby zarobić pieniądze bez żadnego wysiłku i większego zaangażowania.

Zarabianie na tej stronie staje się jeszcze przyjemniejsze, dzięki programowi partnerskiemu, jaki oferuje swoim użytkownikom adf.ly. Od każdej osoby, która zarejestrowała się z poleconego przez nas linku, otrzymujemy bonus, w wysokości 20% zarobków tego użytkownika. Im większa siatka użytkowników, tym zarobki proporcjonalnie idą w górę. Kolejną wielką zaletą adf.ly jest dostęp do statystyk, określonego użytkownika. Występuje wiele możliwości sprawdzenia wyświetleń swoich linków. Dzienne, tygodniowe lub miesięczne wyświetlenia oraz ogólna ich liczba to tylko nieliczne funkcje menu ze statystykami. W szybki sposób można sprawdzić, ile osób odwiedza nasze linki oraz jaki profit z tego czerpiemy. Zarabianie po przez skracanie linków na stronie adf.ly jest doskonałą możliwością do uzyskania środków pieniężnych, bez wychodzenia z domu. Możliwość rozpowszechniania własnych linków na portalach społecznościowych takich jak Facebook, Twitter czy Youtube pozwala użytkownikowi dotrzeć do dużej liczby ludzi, dzięki czemu jego zarobki stale rosną.

Link do rejestracji: http://adf.ly/?id=2173544

 

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Blogger.com
 • Flaker
 • Forumowisko
 • Gadu-Gadu Live
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik
 • Grono.net
 • Kciuk.pl
 • elefanta

3 Responses to Skracanie linków w adf.ly

 1. Jeżeli mowa o skracaniu linków to dobrze jest skorzystać z wtyczki do worpdressa – WordPress Pretty Link. Tam mamy pełną kontrolę nad tym czy link będzie aktywny, czy też nie. Ponadto mając własną wtyczkę mamy 100% pewności, że skrócony link będzie wyglądał tak jak my chcemy, bo nikt nam wcześniej nazwy nie zajmie.

  Jednak adf.ly może być ciekawym sposobem zarabiania, szczególnie na „drugorzędnych” blogach – na tych, które nie mają nas reprezentować, a służyć tylko zarabianiu. Chociaż też nie zawalałbym całej strony tylko tymi linkami, ponieważ konieczność czekania 5 sekund, może irytować odwiedzających.

 2. InterAktiv pisze:

  Jeśli chodzi o adf.ly to system sprawdza się tylko i wyłącznie w przypadku dużych, popularnych serwisów internetowych. W innym przypadku osiągane liczby wejść są po prostu śmieszne, co przekłada się na znikome dochody. Sam próbowałem kilka razy, ale moje strony nie są na tyle popularne żeby taka zabawa była w ogóle opłacalna. Może kiedyś… tymczasem znacznie lepszym rozwiązaniem są reklamy Adsense 😉

 3. Dominik pisze:

  Przecież przez to adfly traci się tylko ruch na stronie. Musiałbyś mieć 10 000 odwiedzin dziennie żeby coś z tego wyciągnąć.

  Po co szkodzić czytelnikom??/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 Maksymalna liczba znaków: 3000. Po napisaniu 400 link dofollow.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.