WhitePress czyli coś dla wydawcy i pozycjonera

whitepress

Posiadasz portal lub bloga? Chcesz się wypozycjonować lub zacząć na nim zarabiać? WhitePress to ciekawa platforma zarówno dla wydawców jak i pozycjonerów umożliwiająca umieszczanie artykułów o wysokiej jakości merytorycznej, publikowane jako element strategii content marketingowej, artykułów sponsorowanych, a także notek prasowych na naszym blogu. Dla osób chcących polecać WhitePress istnieje również program partnerski, ale wspomnę o nim nieco później… 😉O ile sam wygląd strony WhitePress bardzo przypadł mi do gustu to już interfejs może sprawiać mały problem zwłaszcza dla osób zaczynających zabawę z tą platformą. Trzeba troszeczkę czasu poświęcić żeby zagłębić się we wszystkie możliwości jakie daje nam strona.

 

Pozycjonowanie strony w WhitePress

Pozycjonowanie strony za pomocą WhitePress polega na kupnie wpisów sponsorowanych na stronach internetowych oraz umieszczenie w nich odnośnika do naszej strony.

Do wyboru mamy na chwilę obecną ponad 3300 stron na których możemy umieścić nasz wpis. Ceny są różne i wahają się od 10 zł do nawet kilku tysięcy zł, a cała lista portali na których możemy umieścić nasz artykuł dostarcza nam dodatkowo informację jaki miesięczny ruch posiada strona, PR, Trust Folow, ocenę wystawioną przez redakcję WhitePress, a także parametr MOZ.

pozycjonowanie w whitepress

 

Zarabianie w WhitePress

Dowiedzieliście się już na czym polega pozycjonowanie w WhitePress, teraz pewnie domyślacie się na czym polega zarabianie w WhitePress.

Zarabiać możemy właściwie na dwa sposoby. Poprzez publikowanie na swoich stronach wpisów sponsorowanych oraz poprzez program partnerski.

Jeśli chcemy zarobić na wpisach sponsorowanych musimy dodać nasz portal do panelu wydawcy i przejść przez siedem prostych kroków, a następnie czekać na weryfikację ze strony moderatorów wp. Warto jednak zauważyć, że akceptowane są jedynie strony posiadające miesięczny ruch na stronie większy niż 1000 UU miesięcznie. Pytanie tylko czy aby na pewno jest to w jakiś sensowny sposób sprawdzane? Nie sądzę… 😉

zarabianie whitepress

Po wypełnieniu wszystkich pól i zweryfikowaniu naszej strony czekamy na propozycję od osób które na naszej stronie chcą umieścić nasz wpis.

Ile można zarobić w WhitePress?

Z całą pewnością WhitePress nie zapewni nam stałych zarobków na tym samym poziomie miesiąc w miesiąc. Zarobki są uwarunkowane wieloma czynnikami. Po prostu musi znaleźć się ktoś, kto będzie chciał wykupić u nas wpis.

Istnieje kilka cech których poprawa może sprawić, że nasza oferta stanie się bardziej atrakcyjna:

 1. Wysoka jakość serwisu
 2. Dobre parametry strony
 3. Różnorodna oferta
 4. Dobra relacja jakości do ceny
 5. Wdrożenie kodu śledzenia
 6. Szybka i staranna obsługa
 7. Oferta z promocją treści
 8. Dobrze opisana oferta

Zarobki

 • Wg WhitePress dobrzy wydawcy zarabiają miesięcznie od 3000 zł do 15000 zł na publikacjach artykułów, ale mowa tutaj chyba o tych naprawdę dobrych w większości są to zarobki raczej mało dostępne dla przeciętnych posiadaczy blogów.
 • W marcu 2015 roku najlepszy wydawca zarobił 16700 zł, najpopularniejszy portal w tym miesiącu miał 31 publikacji, a 30% wydawców nie zarobiło NIC.
 • Agnieszka Skupieńska z biznesoweinfo.pl w swoich kwartalnych podsumowaniach zarobków zarabia ~1400 zł i myślę, że jest to w 100% osiągalne natomiast wymaga to odrobinę naszej pracy 😉 Link do takiego podsumowania: http://biznesoweinfo.pl/zarabianie-na-blogu-podsumowanie-zarobkow-iii-kwartalu-2015/
 • Najlepsi partnerzy zarabiają około 3000 zł miesięcznie.

Program partnerski

Oczywiście samo publikowanie to nie wszystko. Możemy polecać również program partnerski WhitePress który umożliwia zarobki w wysokości 5% od kwoty, jaką wyda w platformie każdy polecany klient na publikacje. Szkoda że jest to tylko 5% i jest to kwota jedynie od reklamodawcy, a nie od wydawcy, ale cóż poradzić, może w przyszłości coś w tym temacie się zmieni.

Każda osoba rejestrująca się z naszego polecenia staje się naszym poleconym na okres 5 lat.

 

Masz ochotę przetestować możliwości jakie daje WhitePress?

Zapraszam Cię do rejestracji z mojego linku: https://www.whitepress.pl/3ENHV

Ciebie to nic nie kosztuje, a mi może odrobinę pomóc 😉

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Blogger.com
 • Flaker
 • Forumowisko
 • Gadu-Gadu Live
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik
 • Grono.net
 • Kciuk.pl
 • elefanta

3 Responses to WhitePress czyli coś dla wydawcy i pozycjonera

 1. DMati pisze:

  najpopularniejszy portal w tym miesiącu miał 31 publikacji

  Ładnie. Gdyby nie naj serwisy miały miesięcznie połowę z tego to można zrezygnować z innych form zarobku.

 2. Igor pisze:

  „W marcu 2015 roku najlepszy wydawca zarobił 16700 zł, najpopularniejszy portal w tym miesiącu miał 31 publikacji, a 30% wydawców nie zarobiło NIC.”

  Skąd masz te dane? Gdzie można znaleźć więcej statystyk?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 Maksymalna liczba znaków: 3000. Po napisaniu 400 link dofollow.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.