CPMProfit – płaci za wyświetlanie reklam

CPM Profit wydaje się całkiem ciekawą i rozsądną alternatywą do programu partnerskiego Google Adsense lub np. Ceneo.pl. Głównie zaciekawiło mnie to, iż nie posiada żadnych restrykcji co do samej strony www, bo nasze reklamy możemy zamieścić tak samo na zwykłej stronie www, jeśli i na blogu, czy sklepie internetowym.
Dokładnie w ten sposób system CMP Profit umożliwia każdemu webmasterowi zarabianie na swojej stronie, poprzez samo wyświetlanie reklam graficznych. Nie trzeba tak jak w przypadku Adsense zarejestrować kliknięcia w reklamę czy link. Tutaj wystarczy, iż ktoś odwiedzi naszą stronę i już mamy zaakceptowane jedno wyświetlenie naszego bannera CPMProfit za jakie dostaniemy pieniądze.

Właśnie dzięki temu mamy pewność, iż nasza strona za same wejścia przyniesie nam jakieś zyski i wyłącznie od nas zależy jak będą one wysokie. Poprostu wystarczy, iż jakaś osoba wejdzie na naszą stronę i już mamy zarobione pieniądze. Każde pojedyncze wejście, każda odsłona się liczy. Mniejsze strony, które maja nie dużą odwiedzalność, np. mniej więcej 100-150 osób dziennie mogą zarobić na tak zwane kieszonkowe, z pomocą tego programu.
System CPMProfit umożliwia nam jednocześnie zarabianie na stronach związanych z hazardem, czy kasynami, co przykładowo w Google Adsense bywa zabronione i nie możliwe do zrealizowania. Wysoka konwersja i współczynnik konwersji dostarcza wysokie stawki za każdą odsłonę na naszej stronie. Im większy współczynnik takim więcej możemy zarobić.
CPMPROFIT – sprawdź !

Podsumowując Program Partnerski CPMProfit to:
* Wynagrodzenie, jakie dostajemy za wyświetlanie banerów reklamowych na naszej stronie.
* Reklamy POP zablokowane, więc nie posiada problemów z natarczywymi reklamami.
* Różne kreacje w rozmiarach 300×250 i 728×90
* Bardzo wysokie stawki CPM do wystawców z wysokim współczynnikiem konwersji
* Minimum do wypłaty środków zgromadzonych na naszym koncie to 30 zł
* CMPProfit płaci za wszystkie zaakceptowane odsłony, nie tylko za unikalne wejścia z pojedynczego adresu IP.
* Wypłaty z programu partnerskiego realizowane są po 16 dniach od zlecenia wypłaty.
* Płatności realizowane są za pośrednictwem systemu PayPal, więc transakcja odbywa się błyskawicznie.
* Z każdego poleconego partnera mamy 10% tego zarobków, więc całkiem niezła stawka.

Na początek musicie się zarejestrować w CPMProfit. Krok pierwszy to rejestracja w CPMProfit. A następnie musimy zgłosić do akceptacji witrynę lub witryny, dokąd chcemy wyświetlać nasze reklamy partnerskie. Akceptacja następuje zazwyczaj w ciągu kilku godzin, maksymalnie do 48h. Później już wyłącznie musimy zamieścić na stronie kod wybranego formatu reklamy i zapoczątkować zarabiać za wszelki wyświetlony banner reklamowy. 🙂

Za prawidłowe wyświetlenie naszego banera naliczane są punkty według aktualnej stawki CPM uzależnionej od liczby konwersji na stronie i miejsca w którym umieszczony bywa aktualnie banner na naszej stronie. Wartości punktowe za poszczególne odsłony mogą istnieć wysoce różne. Generalnie opłaca się przetestować ten program, gdyż mając witrynę którą odwiedza więcej osób, lub również posiadamy więcej stron internetowych, na prawdę możemy zarobić sensowne fundusze nie zastawiając się czy ktoś kliknie w naszą reklamę czy nie (jak bywa w przypadku Adsense).

Cpm Profit – Kliknij w powyższy banner, aby się zarejestrować
Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Blogger.com
 • Flaker
 • Forumowisko
 • Gadu-Gadu Live
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik
 • Grono.net
 • Kciuk.pl
 • elefanta

3 Responses to CPMProfit – płaci za wyświetlanie reklam

 1. jsmp pisze:

  Fajnie, że opisałeś ten system, na pewno wielu się przyda.

  „Głównie zaciekawiło mnie to, iż nie posiada żadnych restrykcji co do samej strony www, bo nasze reklamy możemy zamieścić tak samo na zwykłej stronie www, jeśli i na blogu, czy sklepie internetowym.”

  Niski próg wejścia dopuszcza wiele kiepskich stron, co tylko obniża jakość tego systemu – co przekłada się na odbiór jego przez potencjalnych reklamodawców. To ryzykowne, acz jak ktoś wie, że nie ściągnie na swoją stronę chętnych do klikania to można się bawić 😉

  No i płatność za coś zdecydowanie mniej wymagającego (niż Pay per action) niestety z automatu oznacza marginalnie niskie stawki.

  Jednak masz absolutną rację, że warto chociaż potestować 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 Maksymalna liczba znaków: 3000. Po napisaniu 400 link dofollow.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.