Kategorie
Darmowe nagrody

Darmowy Pendrive 32 GB za założenie konta

Akcja wstrzymana!

 

W internecie jest wiele różnego rodzaju promocji. Dzisiaj chciałbym wam przedstawić stronę na której możemy otrzymać darmowy pendrive 32 GB jeśli jesteśmy pełnoletni lub pendrive 16 GB jeśli nie mamy osiemnastu lat. Warunkiem jest założenie konta w mBanku. Z promocji mogą skorzystać jedynie nowi klienci. Nic musisz nic płacić za konto oraz za wysyłkę pendrive. Nie ma żadnych haczyków!

 

 

Darmowy Pendrive

Wiele osób zakłada konta osobiste, Ty również możesz założyć, a dodatkowo możesz otrzymać darmowy pendrive.

 

Jak skorzystać z promocji i odebrać pendrive?

Wystarczy wejść na stronę: http://darmowypendrive.pl/ zjechać na dół strony i odpowiednio wybrać: ZAKŁADAM KONTO OSOBISTE – Jeżeli jesteś osobą pełnoletnią lub ZAKŁADAM IZYYKONTO – jeśli masz mniej niż 18 lat, lecz więcej niż 13.

Podczas zakładania konta należy koniecznie zapisać swój numer wniosku. Jest on niezbędny do otrzymania pendrive.

Cały proces z instrukcją zakładania konta możecie zobaczyć w zakładce: Jak założyć konto

 

Po złożeniu wniosku należy wypełnić wniosek kontaktowy z danymi do wysyłki.

 

Pamiętaj!

 • W przypadku eKONTO/eMAX/eMAX nie musisz wpłacać pieniędzy na konto aby otrzymać pendriva 32GB
 •  W przypadku izyyKONTO w terminie 30 dni od dnia złożenia wniosku na tym rachunku musi zostać zanotowane saldo dzienne (Saldo dzienne to saldo utrzymywane na koncie przez minimum jeden pełen dzień roboczy – 24 godz.) kwoty w wysokości co najmniej 30 zł.
 • Wnioski są weryfikowane przez bank raz w miesiącu. Jeśli Twój wniosek był złożony w maju zostanie zweryfikowany 20 czerwca. Jeśli zostanie zweryfikowany poprawnie pendrive zostanie wysłany po 20 czerwca.

 

>> Kliknij tutaj, aby otrzymać Pendrive 32 GB <<

Daję gwarancję dostarczenia pendrive po poprawnym zweryfikowaniu wniosku przez bank

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Blogger.com
 • Flaker
 • Forumowisko
 • Gadu-Gadu Live
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik
 • Grono.net
 • Kciuk.pl
 • elefanta

Autor: Łukasz

Swoją przygodę z zarabianiem rozpocząłem w 2008 roku. Zarejestrowałem się na kilku stronach GPTR, przez jakiś czas klikałem w reklamy oraz buxy, rozwijałem swoją siatkę poleconych.

Dziś stosuję zupełnie inne metody ;)

14 odpowiedzi na “Darmowy Pendrive 32 GB za założenie konta”

Nie wiem co się dzieje z tymi bankami dzisiaj. Ja aktualnie staram się o tableta z BNP Paribas, więc pendrivea sobie odpuszczę 😉 Chociaż ta walka o klienta staje się coraz ciekawsza, jestem ciekaw co wymyślą w przyszłości 😀
Gdyby każdy bank z taką promocją oferował darmowe konto, to już teraz można by było na tym trochę zarobić 😉

Jeśli chodzi o darmowe pendrive to rozdają je osoby, które współpracują z programem partnerskim mBank. Za założenie konta otrzymują 75-100 zł. Koszt pendrive – 40. Zysk sięga nawet 60 zł. Win-win :))

Leon.

Ciekawe. Nie wiedziałem, że tak się robi 🙂 Też mam konto w PP mBanku, ale dałem sobie z nim spokój, bo to już nie jest ten sam mBank co kiedyś. Dzisiaj mBank nic ciekawego (przynajmniej dla mnie) nie oferuje, a poza tym miałem z nimi pewne „nieporozumienia”, więc trudno mi zachęcać ludzi do otwarcia kont u nich wbrew mojemu sumieniu. Aczkolwiek link do mBanku na mojej stronie zostawiłem 🙂

Programy partnerskie, o tym z mBanku dużo słyszałem. Polecam zobaczyć sobie na ranking – pierwsza osoba zgarnęła w którymś miesiącu kilkadziesiąt tysięcy za prowizje. Druga już tylko kilka tysięcy. Widać jak się człowiek przyłoży i ma pomysł, to może stać się lwem PP.

Mi też podoba się taka walka o klienta 😀 Chociaz nie za bardzo rozumiem ten podział, dlaczego większe pendrive’y są przeznaczone dla starszych użytkowników… Zanim zobaczyłem w artykule, że chodzi o stronę banku to już myślałem, że jakiś serwis z „red” albo „porn” w nazwie rozdaje te pendrive’y 😀

Od czasu do czasu można spotkać jakieś ciekawe oferty. Banki i tak to sobie odbiją, a sporo klientów na pewno się skusi na tableta, czy pendriva ;)Widzę, że niektórzy piszą o koncie w mBanku, też mam, jeszcze od czasów jak było całkowicie darmowe i nie narzekam. W PP mBanku jeszcze nie uczestniczę, ale kto wie może się skuszę. Pamiętam, że kilka lat temu to był prawdziwy wysyp reklam tego właśnie banku. Pewnie partnerzy nieźle zarobili.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 Maksymalna liczba znaków: 3000. Po napisaniu 400 link dofollow.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.