Kategorie
Inne sposoby zarabiania Programy Partnerskie

Familo (Klub Konsumenta) – otwarcie projektu

 

Artykuł napisany przez czytelnika naszego bloga ze stylistycznymi poprawkami administratora.

 

Właśnie powstaje w naszym kraju nowy program, którego celem jest spopularyzowanie transakcji internetowych i który prawdopodobnie będzie największym hitem w najbliższym czasie. Mowa o projekcie Familo, znanego pod roboczą nazwą Klub Konsumenta. Adres strony projektu to  http://www.familo.com

Ideą tego programu jest, aby każda osoba mogła kupować produkty znanych i lubianych marek we własnym internetowym sklepie, płacąc za nie dużo taniej niż normalnie, a docelowo – tylko 10% ich wartości.

Brzmi to niewiarygodnie, a jednak – taka właśnie możliwość powstaje w naszym kraju. Pytanie, gdzie jest haczyk?
Otóż, firma może pokryć 90% ceny z prowizji wygenerowanej za zakupy robione każdego miesiąca przez grupę klientów, zapisanych w strukturze danej osoby. Są to zakupy które i tak zwykle robimy (artykuły spożywcze, chemia domowa, chemia osobista, sprzęt RTV i AGD, komputery i akcesoria, a nawet samochody, motocykle). Tyle że tym razem zakupy te robimy przez internet, z darmową wysyłką (pow. 150 zł) i dużo taniej niż marketach czy sklepach osiedlowych.
Polecając ten projekt dalej (choć nie jest to konieczne) mamy możliwość zarabiania i to całkiem niemałych pieniędzy (aż do 9 poziomu).

Zalety programu Familo:
– Bezpłatna rejestracja w systemie.
– Możliwość uzyskania 3% premii / rabatu z najbliższego kręgu – trzech osób lub firm.
– Możliwość uzyskania – premii / rabatu z pierwszych trzech kręgów czyli w sumie od 39 aktywnych pozycji (osób – firm) bez jakichkolwiek polecania programu, za wyjątkiem konieczności dokonania w danym miesiącu zakupów na kwotę równą lub wyższą niż 150zł brutto.
– Możliwość uzyskania dochodu z dziewięciu kręgów, z grupy liczącej blisko 30.000 aktywnych pozycji, jeśli będzie się aktywnie rekomendować osoby do systemu oraz spełniać inne wymagane w planie marketingowym kryteria, co daje potencjał osiągnięcia dochodu ponad 40.000zł.

Wyróżniające cechy systemu Familo to
– Brak kosztu rejestracji.
– Brak stałej opłaty rocznej, aby kontynuować przynależność.
– Koszt dostawy zniesiony od kwoty zamówienia co najmniej 150 zł.
– Możliwość uzyskania rabatu, który może stanowić 90% zakupów. Okres, w jakim to nastąpi jest zależny od kilku czynników, ale przede wszystkim od własnej aktywności.
– Oferta asortymentu marek produktów dobrze rozpoznawanych na rynku.
– Ceny oferowanych towarów bardzo konkurencyjne, w wielu przypadkach nawet kilka procent poniżej cen oferowanych przez sklepy wielkopowierzchniowe.
– Jest to system przewidziany do robienia zakupów na potrzeby własne, a nie do odsprzedaży (nie jest to system Sprzedaży Bezpośredniej).
– Możliwość rekomendowania innych uczestników, aby uzyskać korzyści, ale nie jest to konieczne.

Za tym projektem stoi firma Familo Sp. z o.o. ( http://www.krs-online.com.pl/familo-sp-z-o-o-krs-751971.html). Zgodnie z biznes-planem program jeszcze w tym roku ma wejść na rynek czeski, w przyszłym roku – na niemiecki.

System jeszcze oficjalnie nie wystartował (obecnie jest w tzw. fazie pre-launch). Sprzedaż produktów rozpocznie się z początkiem września 2012 roku.

Na chwilę obecną do projektu można przyłączyć się wyłącznie z polecenia partnera. Jestem jednym z liderów tego projektu. Osoby zainteresowane wejściem do systemu jeszcze przed oficjalnym jego otwarciem, które chcą znaleźć się prawie na samym szczycie struktury zapraszam na stronę http://familo.eklo.pl


Pozdrawiam
Krzysztof Klonowicz
http://www.eklo.pl
http://www.klub-konsument.blogspot.com

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Blogger.com
 • Flaker
 • Forumowisko
 • Gadu-Gadu Live
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik
 • Grono.net
 • Kciuk.pl
 • elefanta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 Maksymalna liczba znaków: 3000. Po napisaniu 400 link dofollow.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.