Kategorie
Banki internetowe

Najlepszy kurs funta w kantorach internetowych

Od pewnego czasu obserwujemy spadek wartości funta. Wiele osób chce skorzystać z okazji i zakupić brytyjską walutę po atrakcyjnej cenie, która oscyluje dzisiaj w okolicach równych pięciu złotych. Gdzie się udać aby uniknąć wysokich marży i niekorzystnych kursów wymiany?

Wielu z nas pamięta zeszłoroczne wyniki kursu funta, za którego musieliśmy zapłacić nawet 6 złotych. Przy obecnej sprzyjającej koniunkturze, osoby chcące wyjechać na Wyspy zastanawiają się, gdzie najkorzystniej wymienić złotówki. Podobnie jak w innych przypadkach – najtańszy okazuje się Internet. Kantory internetowe poza najkorzystniejszymi przelicznikami, oferują największe bezpieczeństwo i dużą wygodę, czego przykładem jest strona internetowykantor.pl

Najlepsze kursy

Prowadzenie interesów w Internecie pozwala w znaczny sposób ograniczyć wszelkie wydatki operacyjne związane z prowadzeniem kantoru. Korzystając z rozwiązań kantoru stacjonarnego musimy zapłacić za czynsz, media, wypłatę dla obsługi, oraz za bardzo drogie usługi konwojenckie i ochroniarskie. Wszystkie te opłaty są sprytnie ukryte w przelicznikach walutowych. Wybierając serwis internetowy unikamy tego problemu i cieszymy się zaoszczędzonymi pieniędzmi.

Największe bezpieczeństwo i wygoda

Gdyby pominąć zyski czysto finansowe, to największą zaletą kantorów internetowych byłaby gwarancja bezpieczeństwa i maksymalna wygoda w korzystaniu z usług. Całą operację wymiany waluty wykonujemy na komputerze lub innym urządzeniu bez wychodzenia z domu. Unikamy w tym momencie podróżowania po mieście z portfelem lub torbą pełną pieniędzy. Nie musimy również odstawać swojego w kolejkach, co jest wyjątkowo uciążliwe w okresie wakacyjnym lub w dużych miejscowościach turystycznych. Do konta w serwisie mamy dostęp wszędzie i zawsze, nie ograniczają nas godziny otwarcia.

Zgodnie z europejskimi wymogami internetowe serwisy dokonujące operacji finansowych zobowiązane są do korzystania z najnowocześniejszych metod zabezpieczeń przed niepowołanym dostępem przez osoby trzecie. Wśród nich znajdziemy certyfikaty SSL, oraz dwustopniową weryfikację najbardziej newralgicznych działań w Panelu Klienta za pomocą hasła wysłanego w wiadomości SMS – identycznie jak w bankowości elektronicznej.

Zawsze frontem do klienta

W przeciwieństwie do innych metod wymiany waluty, kantory online posiadają całą gamę produktów, które zaspokoją potrzeby każdego. Możemy wyróżnić tutaj specjalne oferty zarówno dla osób prywatnych i firm, czy pożyczkobiorców. Oferowane usługi są również bardzo przyjazne dla osób wyjeżdżających na stałe lub dorywczo za granicę.

Ten ostatni pozwala w wygodny sposób zaopatrzyć się w obcą walutę przed wyjazdem za granicę, oraz wysyłać pieniądze z powrotem do Polski po atrakcyjnym przeliczniku. Jeżeli dużo podróżujesz i czujesz, że kursy oferowane przez lokalne banki nie należą do najkorzystniejszych, to jest to oferta idealna dla Ciebie.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Blogger.com
 • Flaker
 • Forumowisko
 • Gadu-Gadu Live
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik
 • Grono.net
 • Kciuk.pl
 • elefanta

Autor: Łukasz

Swoją przygodę z zarabianiem rozpocząłem w 2008 roku. Zarejestrowałem się na kilku stronach GPTR, przez jakiś czas klikałem w reklamy oraz buxy, rozwijałem swoją siatkę poleconych.

Dziś stosuję zupełnie inne metody ;)

2 odpowiedzi na “Najlepszy kurs funta w kantorach internetowych”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 Maksymalna liczba znaków: 3000. Po napisaniu 400 link dofollow.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.