Odpowiedzi na najczesciej zadawane pytania o 20dollars2surf

Jaka jest stawka za 1000 pkt?
Aktualnie za 1000 pkt średnio otrzymujemy od $0.11 do $0.14. Dokładny przelicznik jest znany zawsze na początku każdego miesiąca, kiedy są wówczas przeliczane nasze punkty na prawdziwe pieniążki.

Jak otrzymuję pieniążki i za co?
Pieniążki otrzymujesz po osiągnięciu progu wypłaty $20 na konto PayPal, AlertPay lub HiPay. Z konta PayPal bez problemu będziesz mógł przelać swoją wypłatę na konto bankowe w Polsce. W 20dollars2surf zarabiasz „przy okazji”, czyli zawsze kiedy uruchamiasz komputer włączasz malutkie okienko, w którym wyświetlane są banery reklamowe. Za wyświetlanie banerów zbierasz punkty, które pod koniec miesiąca przeliczane są na dolary. Dodatkowo punkty zdobywasz za polecanie surfbara innym osobom, klikanie w linki i granie w gry (BingoSurf oraz Koło fortuny).

Na moim koncie naliczane są punkty, a nie prawdziwe pieniądze. Dlaczego?
W ciągu całego miesiąca zdobywasz punkty, które wraz z pierwszym dniem kolejnego miesiąca przeliczane są na pieniążki. Spowodowane to jest tym, że nie są znane przychody firmy w bieżącym miesiącu, stąd właśnie na początku każdego miesiąca ustalany jest przelicznik, po którym uczestnikom wymieniane są punkty.

Czy istnieje wersja strony 20dollars2surf.com po polsku?
Tak, jej adres to www.pl.20dollars2surf.com . Istnieją też wersje strony po: francusku, angielsku, hiszpańsku, turecku, włosku, niemiecku i portugalsku.

Co mogę zyskać polecając program znajomym?
Polecając program znajomym możesz zyskać 10% ich zarobków, przy czym oni rzecz jasna nic nie tracą. Istnieje aż 10 poziomów poleconych! Czyli jeżeli Twoi znajomi polecą program kolejnym osobom to również otrzymasz od nich 10%. Powtarzając ten schemat 10 razy otrzymasz 10 poziomów programu partnerskiego 20dollars2surf.com.

Czy mogę zmienić położenie surfbara?
Oczywiście. Klikając na błękitne tło po lewej stronie programu i przeciągając go możesz umieścić surfbar w dowolnym miejscu swojego ekranu.

Nie chcę otrzymywać punktowych maili, newsletter’a i potwierdzeń zarejestrowanych nowych poleconych. Gdzie mogę to zmienić?
Po zalogowaniu na konto przechodzisz do zakładki Account. Zaznaczasz 3 opcje „No” i potwierdź klikając w prawym dolnym rogu Modify.

Czy mogę uruchomić surfbar w domu na kilku komputerach?
Zdecydowanie to jest zabronione. Twoje komputery pracujące w domu najprawdopodobniej korzystają z jednego adresu IP. Uruchamiając surfbar na kilku komputerach lub zakładając kilka kont jesteś narażony na utratę zarobków i konta.

Jeżeli będę nieaktywny to mogę utracić konto?
Tak. 20dollars2surf.com zastrzega sobie prawo do usunięcia konta, które nie wykazywało aktywności powyżej kilku miesięcy.

Chciałbym zrezygnować z 20dollars2surf.com. Jak mogę to zrobić?
Po prostu przestań się logować i używać surfbara. Po pewnym czasie Twoje konto zostanie automatycznie usunięte. Wcześniej możesz w zakładce Account zaznaczyć 3 opcje „No” i potwierdzić klikając w prawym dolnym rogu Modify, aby nie otrzymywać maili z 20dollars2surf.com.

Kiedy powstał 20dollars2surf.com?
Domena, czyli adres internetowy został zarejestrowany 20 października 2008 roku. Strona w pełni została uruchomiona w pierwszym kwartale 2009 roku

Jakie są wymiary bannera?
Wymiary bannera to około 490×60 px

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Blogger.com
 • Flaker
 • Forumowisko
 • Gadu-Gadu Live
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik
 • Grono.net
 • Kciuk.pl
 • elefanta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 Maksymalna liczba znaków: 3000. Po napisaniu 400 link dofollow.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.