Kategorie
Banki internetowe

Polecanie produktów bankowych

Nie od dziś wiadomo, że banki zarabiają dużo. Naprawdę dużo. Za każdy kredyt, otworzenie konta, lokaty zarabiają pieniądze. Chcąc powiększyć swoje zyski szukają osób które będą reklamować ich oferty w zamian za wysokie prowizje. Jest to transakcja Win to Win. Czyli każdy na tym korzysta. Korzysta bank bo dzięki nam zyskuje nowego klienta, my również korzystamy bo mamy możliwość zarobienia pieniędzy. Mistrzowie potrafią zarobić nawet 70 tysięcy w 8 dni 😉
Jednym z najlepszych stron oferująca polecanie produktów bankowych to Comperialead oferująca w chwili pisania artykułu 115 produktów bankowych różnych znanych firm i marek.

Funkcjonalność comperiaLead
Funkcjonalność comperiaLead

Czym jest ComperiaLead?

ComperiaLead to program partnerski umożliwiający nam zarabiać przez internet polecając produkty różnych firm za pośrednictwem nowatorskich narzędzi: widgety, kalkulatory finansowe, kampanie mailingowe, bannery reklamowe oraz kilka innych modułów, które zestawiają ze sobą produkty finansowe dostępne na rynku.

Udostępnione narzędzia mają na celu wzbogacenie kontentu strony internetowej oraz sprawiają, że nie potrzebujemy praktycznie żadnej wiedzy informatycznej do promowania produktów. Nie musimy być nawet właścicielem strony internetowej, możemy promować produkty na subdomenie ComperiaLead .

Przykładowy widget


Przy współpracy z ComperiaLead za każdy poprawnie wypełniony formularz otrzymujemy prowizję, która zależna jest od wysokości transakcji lub polecanego przez nas produktu.

Do wyboru mamy dwa modele rozliczenia:

 • CPL (Cost Per Lead) – otrzymujemy stałą prowizję od każdego poprawnie wypełnionego wniosku,
 • CPS (Cost Per Sale) – otrzymujemy procentową prowizję od każdego poprawnie wypełnionego wniosku (często od kredytów).

 

Co ciekawe strona posiada również program lojalnościowy skierowany głównie dla aktywnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie jest należne w przypadku, gdy kwota zgromadzona na Koncie Głównym Partnera wynosi co najmniej 50,- zł brutto.

>> Kliknij tutaj, aby zarejstrować się w ComperiaLead <<

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Blogger.com
 • Flaker
 • Forumowisko
 • Gadu-Gadu Live
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik
 • Grono.net
 • Kciuk.pl
 • elefanta

Autor: Łukasz

Swoją przygodę z zarabianiem rozpocząłem w 2008 roku. Zarejestrowałem się na kilku stronach GPTR, przez jakiś czas klikałem w reklamy oraz buxy, rozwijałem swoją siatkę poleconych.

Dziś stosuję zupełnie inne metody ;)

6 odpowiedzi na “Polecanie produktów bankowych”

Serio banki zarabiają na założeniu lokaty? Byłem przekonany, że lokaty powodują straty i ich jedynym celem jest pozyskanie środków na to, żeby dać kredyty 😀 Jak widać człowiek całe życie się uczy 🙂
Program partnerski zapowiada się ciekawie – osobiście lubię dużą ilość opcji. Niestety nie mam bloga typowo finansowego, więc ten program partnerski jest nie dla mnie. A szkoda, bo opis mimo że jest krótki to brzmi zachęcająco 😀

Banki zarabiają na lokatach! W jaki sposób? Otóż, jeśli klient wpłaca na lokatę na 3%, bank te same pieniądze pożycza innemu klientowi na kwotę powiedzmy 12% jako kredyt. Więc dla siebie ma 9% zarobku, do tego inne opłaty jakie ponosi klient kredytowy przy tej transakcji 😉

P.S. Do do ComperiaLead, jeśli serwis nie jest tematycznie związany z programami w tym systemie, klikalność i wypełnialność wniosków jest niska niestety.

Powszechnie wiadomo, że najwyższe prowizje można uzyskać na finansowych programach partnerskich. Wszystko zależy od tego jaki produkt polecamy. Kwoty oscylują od kilku złotych za sprzedaż karty płatniczej do nawet kilku tysięcy za jeden prawidłowo wypełniony i zatwierdzony wniosek o kredyt hipoteczny. Uważam, że warto się zainteresować tego typu działalnością, nic się nie traci a można naprawdę wiele zyskać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 Maksymalna liczba znaków: 3000. Po napisaniu 400 link dofollow.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.