Zdobywanie poleconych

Sposoby zdobywania poleconych

Sposobów na pozyskanie nowych poleconych jest bardzo dużo, jedne są bardziej skuteczne, drugie mniej. Za jedne trzeba zapłacić, inne zaś są zupełnie darmowe. W pierwszej kolejności przedstawię Ci te najtrudniejsze a zarazem najskuteczniejsze sposoby, dzięki którym będziesz mógł liczyć na szybki i duży przyrost swojej siatki poleconych. Nie zrażaj się jeśli pierwsze przedstawione przeze mnie sposoby są dla Ciebie za trudne. Im dalej będziesz się zagłębiał tym będzie łatwiej 😉
Najskuteczniejszymi sposobami na pozyskanie nowych poleconych jest reklama w omawianych programach GPTR oraz założenie własnej strony www lub bloga, na której będziesz promował systemy do których jesteś zapisany.

1. Reklama

Zamówienie reklamy nie należy wcale do trudnych, wręcz przeciwnie. Można ją zlecić z poziomu menu, każdego programu. Do wyboru mamy przynajmniej dwie możliwości. Pierwsza z nich to zlecenie reklamy z zarobków, które do tej pory uzbieraliśmy w danym programie. Myślę, że jest to najlepszy sposób jeśli nie posiadasz własnych pieniędzy na wykup reklamy. Drugą możliwością jest właśnie wykupienie reklamy za pieniądze.
Najskuteczniejszą formą reklamy jest mailing, wysłany do wszystkich uczestników programu, w którym możesz zachęcić inne osoby do zapisania się w jakimś programie. Mailing zlecić najlepiej w takiej firmie, która ma dużo aktywnych uczestników, czyli w najlepszych polskich programach opisanych na moim blogu. Tym samym przeczyta go więcej ludzi i będzie on bardziej skuteczny. W chwili obecnej polecam reklamę w programie Ekasa.org gdzie jest ponad 20 000 userów.
Inną formą reklamy godną polecenia, aczkolwiek zazwyczaj mniej skuteczną jest wykupienie reklamy w sekcji płatnych linków. Można również wykupić premiowane członkostwo, w którego skład wchodzą min. darmowe reklamy. Więcej na ten temat opiszę w dalszej części poradnika.
Jeszcze innym sposobem na darmową reklamę jest zapisanie się do programu tylko do reklam, w których to nie można wypłacić pieniędzy ale można je przeznaczyć właśnie na reklamę. Do takich programów należą między innymi: Piosurf.info i Wypromuj.net. Osobiście sam często z nich korzystam aby promować inne programy, w których można pieniądze wypłacić.

2. Zakładanie bloga lub strony internetowej

W dzisiejszych czasach założenie bloga czy też strony www, zajmuje zaledwie kilka chwil i może to uczynić praktycznie każdy. Instrukcję, jak za darmo, założyć bloga na skrypcie blogerskim WordPress, bez własnego hostingu i domeny zobaczysz na poniższym filmie.
Jeśli jesteś bardziej doświadczonym internautą możesz założyć własnego bloga na płatnym hosting i z własną domeną. Wszystko na temat WordPressa znajdziesz na blogu wordpress.net.pl oraz wpninja.pl.
Natomiast dla tych co chcieliby mieć stronę internetową, stworzoną specjalnie pod programy GPTR, a nie wiedzą jak to zrobić, zapraszam na stronę Sejfik.com. Znajdziesz tam specjalny kreator stron www oraz dokładne wytyczne jak w prosty i szybki sposób stać się właścicielem strony internetowej do promowania firm get-paid.
Nie trzeba chyba nikomu wyjaśniać jak skuteczna może być dobrze wypozycjonowana strona www.
Tak więc przedstawiłem Ci dwa najskuteczniejsze sposoby zdobywania nowych poleconych. Oczywiście to jeszcze nie wszystko, gdyż jak wspomniałem wcześniej jest bardzo wiele metod i sposobów na zwiększenie własnej siatki poleconych. W kolejnej części poradnika, dowiesz się między innymi jak zarobić na konkursach poleconych oraz dlaczego warto brać w nich udział. Będzie to kolejne sposób na powiększenie Twoich dochodów oraz pozyskanie kolejnych poleconych.

3. Konkursy w programach GPTR

Konkursy w programach get-paid to kolejna, bardzo ważna, możliwość zarobienia dla Ciebie sporych pieniędzy a przy okazji zdobycia dużej ilości poleconych. Dzielą się one na dwie kategorie:
Konkurs na najlepszego promotora, czyli na osobę, która w określonym czasie uzbiera jak największą liczbę nowych poleconych. Takie konkursy organizowane są przeważnie przez nowo powstałe programy ale również przez programy, które istnieją już bardzo długo. W ten sposób właściciele tych programów umacniają swoją pozycję na rynku oraz zachęcają najlepszych promotorów do zapisania się w ich programie.
Trzeba również dodać, że profity płyną nie tylko z wygrania takiego konkursu czy zajęcia wysokiego miejsca ale również z pozyskania w tym czasie wielu poleconych, którzy jeszcze przez długi czas będą zarabiały na Twoje konto.

Nagrody w tych konkursach bywają bardzo atrakcyjne i w dużej większości są to nagrody pieniężne. Czasami nagrody występują w postaci premiowanego uczestnictwa lub darmowych pakietów reklam. Nagrody pieniężne w polskich firmach sięgają przeważnie puli kilkuset złotych. Więc jest o co walczyć.
Konkurs aktywności, polega na ilości kliknięć w linki i banery znajdujące się na danej stronie programu oraz reklam mailingowych, które przychodzą na Twoją skrzynkę e-mail. Wygrywają oczywiście uczestnicy, którzy mają największą ilość takich kliknięć w określonym przedziale czasu. Zazwyczaj są to konkursy organizowane cyklicznie, co miesiąc, przez większość programów get-paid. Nagrody są zdecydowanie mniejsze niż w konkursach poleconych i wynoszą przeważnie kilka lub kilkanaście złotych oraz dodatkowe nagrody.
Tak więc poznałeś kolejny, bardzo ważny sposób na powiększenie własnego downline oraz zwiększanie wpływów pieniężnych z programów GPTR.
Czas zatem na pozostałe sposoby, tym razem dużo łatwiejsze co wcale nie znaczy, że mniej skuteczne.

4. Polecanie programów swoim znajomym

Zapewne masz wielu znajomych, może któryś z nich również chciałby zarobić trochę pieniędzy w ten sam sposób co Ty? Wykorzystaj GG, Skypa, e-maila lub osobiście powiedz komuś o tym sposobie zarabiania.

5. Fora o podobnej tematyce

Udzielaj się na forach o tematyce zarabiania w internecie. Możesz tam polecać programy z własnym linkiem polecającym lub po prostu dodać go do stopki.
Ponadto, niektóre fora posiadają specjalny temat tylko do wymiany linków polecających, tzw. łańcuszki internetowe.
Zapoznaj się z poniższym spisem:
– forum o GPT
– forum Wirtual Cash
– forum Wirtual Cash – wymiana linków polecających

6. Wykupienie premiowanego członkostwa

Wszystkie programy get-paid oferują swoim uczestnikom możliwość wykupienia premiowanego członkostwa (tzw. Vip). Koszt takiego uczestnictwa jest bardzo zróżnicowany, w zależności od przedziału jego trwania, rodzaju oraz zawartości.
Wykupując premiowane członkostwo otrzymasz kilka dodatkowych przywilejów,
najważniejsze z nich to:

– darmowi poleceni
(Twój reflink będzie wyświetlany automatycznie osobom, które zapisują sie bez linku polecającego lub usuną nick polecającego przy rejestracji w programie)
– darmowe pakiety reklam
– większy procent z zarobków od poleconych
– niższe minimum do wypłaty
– oraz inne przywileje

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Blogger.com
 • Flaker
 • Forumowisko
 • Gadu-Gadu Live
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik
 • Grono.net
 • Kciuk.pl
 • elefanta

6 odpowiedzi na “Zdobywanie poleconych”

Bardzo ciekawi mnie Twój wynik w zdobywaniu poleconych 🙂 może kiedyś się podzielisz tą informacją ? Sam swego czasu zapisałem się do paru serwisów GPTR. Było to bardzo dawno temu, wyniki miałem bardzo różne, dałem sobie okres pół roku na sprawdzenie 3. nie pamiętam dokładnie ile czasu minęło zanim z nich zrezygnowałem ale około 3 miesięcy udało mi się wygenerować dochód ok. 2 zl z dwóch pierwszych ok 8 zł z trzeciego. Co prawda nie miałem wtedy pojęcia skąd wziąć poleconych 🙂

Wszystko zależy od intensywności reklamy i strony na której zarabiamy, zdarza się, że poleconych mam po 500 do 1000, a są też takie programy partnerskie gdzie poleconych mam 10 bo program ten jest tak popularny, że nie ma już kogo do niego zachęcać 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 Maksymalna liczba znaków: 3000. Po napisaniu 400 link dofollow.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.