Kategorie
Programy Partnerskie

Złote Myśli – Prowizja od sprzedaży

Złote Myśli zajmują się sprzedażą i wydawaniem e-booków. Oferują ogromny wybór e-booków. Program partnerski Złotych Myśli jest w tej chwili jednym z popularniejszych programów w Polsce. Przystąpienie do programu może przynieść nam duże pieniądze ze względu na wysokie prowizje jakie otrzymujemy.

Jako partner otrzymujemy mnóstwo materiałów marketingowych oraz wsparcie menadżera Złotych Myśli, który pomaga nam zdobyć wiedzę jak skutecznie promować ich produkty. A produkty maja dość ciekawe, e-booki zróżnicowane tematycznie, praktycznie dla każdego. Oferta e-booków jest stale uzupełniana o nowe pozycje, często powstają publikacje wynikające z bieżącego zapotrzebowania na literaturę w danym temacie.

Prowizje w Złotych Myślach, w porównaniu do innych programów partnerskich są dość wysokie: 25% prowizji bezpośredniej +15% prowizji pośredniej. Razem do 40% zysku. Ponadto otrzymamy również prowizję w wysokości od 10 do 25% od zarobku poleconych przez nas partnerów.

Podsumowując, jest to jeden z lepiej przygotowanych programów partnerskich i warto się do niego zapisać. Przykładowy ebook znajdziecie po lewej stronie 🙂

Aby się zarejestrować w programie partnerskim Złotych Myśli, kliknij tutaj!

Podziel się na:
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • Blip
 • Blogger.com
 • Flaker
 • Forumowisko
 • Gadu-Gadu Live
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik
 • Grono.net
 • Kciuk.pl
 • elefanta

Autor: Łukasz

Swoją przygodę z zarabianiem rozpocząłem w 2008 roku. Zarejestrowałem się na kilku stronach GPTR, przez jakiś czas klikałem w reklamy oraz buxy, rozwijałem swoją siatkę poleconych.

Dziś stosuję zupełnie inne metody ;)

4 odpowiedzi na “Złote Myśli – Prowizja od sprzedaży”

Prowizje rzeczywiście mają wysokie, prawdopodobnie jedne z najwyższych w Internecie. Wiele osób twierdzi jednak, że to jest „trudny” program, bo oferta e-booków jest ograniczona tematycznie – głównie rozwój osobisty i biznes, a prawie wszystkie ich e-booki to poradniki. Moim zdaniem jest to akurat zaleta, bo łatwiej dotrzeć do klientów niż by to było możliwe w księgarni „ogólnotematycznej”. Łatwiej też przekonać klientów do zakupu, bo ludzie cenią sobie rozwiązywanie praktycznych aspektów życia.

„Prowizje rzeczywiście mają wysokie, prawdopodobnie jedne z najwyższych w Internecie”?

Parę złotych od kilkudziesięciu złotych to jest dużo? Zwłaszcza po zredukowaniu prowizji o kilkadziesiąt procent?

Ten sam czas, co kiedyś przeznaczałem na promowanie ebooków ze ZM wolę zdecydowanie przeznaczyć na efektywniejsze formy zarabiania w programach partnerskich. Na szczęście nie jesteśmy skazani tylko na bardzo małe prowizje ze ZM.

Mając stronę internetową, bloga, udzielając się aktywnie na forach każdy ma możliwość zarabiania znacznie więcej pieniędzy niż marne groszówki z ZM. Uważam, że wiele ludzi nie wykorzystuje swojego potencjału, którym dysponuje i który może zmonetyzować.

Znaczna liczba osób startuje ze ZM, bo jest to marka rozpoznawalna, mające bogatą ofertę gadżetów reklamowych. Ale konkurencja jest tutaj ogromna! I trudno jest generować zyski na tym samym poziomie i jednocześnie je sukcesywnie zwiększać! Warto spojrzeć tylko na TOP 10 partnerów tygodniowych, jakie są prowizje…

Wiele firm oferuje możliwość zarabiania w programach partnerskich, a nawet jeszcze więcej! Banery reklamowe, linki sprzedażowe, webinary szkoleniowe, itp. I co ważniejsze znacznie większe prowizje od sprzedaży własnej i partnerów. A partnerzy pod tobą, zarejestrowani przez ciebie nie są konkurencją. Wręcz przeciwnie, życzysz im, aby zarabiali i to nawet więcej, niż ty sam!

Czasami odnoszę wrażenie, że osoby trzymają się jednego programu partnerskiego, jak z kontami bankowymi. Są nowe oferty, darmowe, a oni płacą za swoje dotychczasowe.

Jeżeli chcesz zarabiać porządne pieniądze, to pamiętaj: nie wybieraj programów partnerskich, które oferują małą prowizję. To podobne do klikania w linki reklamowe: dużo czasu, a efekt zarobkowy mizerny. Ten sam czas można poświęcić na promowanie i zarabianie w wysokoprowizyjnych programach partnerskich.

Powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 Maksymalna liczba znaków: 3000. Po napisaniu 400 link dofollow.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.